Aktualne informacje - zmiany - plany

  • 19.05.2022 – Ktoś podrzucił pomysł o dziale ze zdjęciami – ciężko to określić, wymarzonymi / fantasy. No i powstała 🙂
  • 26.06.2022 – Dodanie opisu do zdjęć, najpierw w zakładce Pełna jakość zdjęć. Po kliknięciu w zdjęcie będzie wyświetlany szczegółowy opis zdjęcia.
  • Zostały dodane mapy w podstronach osiedli celem zobrazowania przybliżonej lokalizacji zdjęć.
  • Planowana podstrona ze zdjęciami makro, bo takiej jeszcze tutaj brak a już pewne zaplecze jest 🙂
  • Jakieś propozycje? Zdjęć, rejonów, ujęć? 🙂 Oczekuję na mbagii@wp.pl
  •  W najbliższym czasie powstanie strona Bielsko i Zakopane. Zapowiada się dużo materiału 🙂 – Zakopane już jest ( natomiast to nie wszystko ) 🙂
  • Połowa Listopada 2022 – bardzo dużo zmian technicznych (migracja). Chwilowe problemy z działaniem czegokolwiek. Cały czas trwają prace.
  • 20.11.2022 – Zmiana głównej strony. Teraz bazuje to głównie na podstronach. Na głównej jest niewiele zdjęć – nazwijmy to tak – są poglądowo.
  • 1.12.2022 – Dodanych zostało dużo zdjęć na wiele podstron. Usunięte błędy na odnośnikach do innych stron i wiele innych usprawnień. W każdym razie to jeszcze nie koniec optymalizacji 🙂
Postęp
Strona Główna 90%
Postęp
Cieszyn 80%
Postęp - tu planowane są największe zmiany. Dużo zdjęć nie tylko z drona. Wiele nocnych i filmy 4K.
Os. Piastowskie 40%
Postęp - dużo zdjęć zrobionych, w trakcie przygotowania. Co nieco w 4K również dołączy.
Os. Liburnia 90%
Brenna + Górki - gotowe 🙂
Brenna 100%

Może trochę o mnie. Jeśli tutaj dotarliście, to znaczy, że strona Was zaciekawiła.
Co do zdjęć - nie robię tego zawodowo, choć nie wykluczam takiej możliwości. Wszystkie zdjęcia są zrobione przeze mnie. Skąd ta motywacja? Ciężko dokładnie stwierdzić. Na pewno inspiracja pięknymi zdjęciami, również nocnymi bez żadnych szumów. Widząc kilka po prostu chciałem sam takie robić. Sprzęt, który nie jest wart mnóstwa pieniędzy, wystarczył. Tutaj wymagane było szybkie szkolenie, doczytanie jak i pomoc osób, które się na tym na prawdę znają. Lepszym sprzętem - prawda można więcej, jest prościej. Ale bez wiedzy i moim zdaniem serca do tego - nie będzie to to samo. Często słyszę od kogoś czy jestem profesjonalistą - trudne pytanie na tą chwilę 😀 w zasadzie to nie.. Ale czy to coś zmienia? Piękne jest to, że jedna pasja może rozszerzyć wiedzę również na inne tematy. Od siebie dodałbym, że warto słuchać innych ludzi, oczywiście też takich którzy nie są fotografami, co uważam za ważną część nauki jak również w tworzeniu strony. Takim sposobem, krok po kroku były robione zdjęcia, nabywany sprzęt jak dron. Lepszy komputer, monitor do obrabiania zdjęć, ( video ) choć to mnie jeszcze tak nie wciągnęło. Czy każdy może być dobrym fotografem? Według mnie odpowiedź jest dość prosta - tak, jeśli na prawdę tego chce i to "poczuje" - może. Czy to jedyna pasja? Nie, mam ich więcej, ale na tej stronie skupiamy się na fotografii.